Yapı Malzemeleri

DOĞAL GÜZELLİĞİ TAMAMLAYAN MODERN ÇEVRELER.

İnci Taş - Yapı Malzemeleri Üretimi

İnci Grup, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde 2002 yılında beton yapı elemanları imalatı için yatırım yapmış, İNCİ TAŞ markası ile çeşitli renk ve desenlerde beton parke, karayolları ve belediye standartlarına uygun bordür çeşitleri, muhtelif ebatta ve şekilde dekoratif peyzaj elemanları ve diğer alt yapı elemanlarını üretebilir ve uygulamasını gerçekleştirebilir hale gelmiştir.

İnci Grup İnci Taş Logosu

KİLİTLİ PARKE TAŞ KALINLIK: 8 CM

PRİZMA PARKE TAŞ KALINLIK: 6 CM

MANTAR PARKE TAŞ KALINLIK: 6 CM

SİNÜS PARKE TAŞ KALINLIK: 8 CM

BAKLAVA PARKE TAŞ KALINLIK: 8 CM

SEKİZGEN PARKE TAŞ KALINLIK: 8 CM

20x20 KARE PARKE TAŞ KALINLIK: 8 CM

10x10 KARE PARKE TAŞ KALINLIK: 8 CM

25x30 YAĞMUR OLUĞU KALINLIK: 12 CM

20x50 BORDÜR TAŞI KALINLIK: 10 CM

Toplam 2000 m2 kapalı ve 10.000 m2 açık alanda faaliyet gösteren firmamız, yüksek üretim kapasitesi ile müşteri beklentilerini kesintisiz ve zamanında karşılayabilecek durumdadır. Tesislerimiz günlük olarak, 2.000 m2 parke, 1.000 mt bordür üretim kapasitesine ulaşmıştır. Firma bünyesinde çalışan teknik personeller ile müşteri talepleri uygulama alanlarının kullanım amacına uygun ürünler ile karşılanır. Ayrıca farklı bir imalat şekli olan değişik renk ve desende yapılabilen baskı beton ile tüm çevre düzenlemelerinde modern bir doğallık yaratılmaktadır. İmalattan başlayarak uygulamanın tamamlanmasına kadar tüm süreçler, kalite standartlarının korunması ve koşulsuz müşteri memnuniyeti temeline dayanarak yürütülmektedir.

İNCİ TAŞ

Beton Parke

Beton uygulamalar onlarca yıl boyunca dayanır.
Temizleme çalışmalarından tasarruf edilir.
Beton yüzeyine tatbik edilen renklendirici ve yüzey sertleştirici sayesinde yüzey mukavemeti standart betona kıyasla ortalama 4 ile 8 kat arasında daha arttırılabilmektedir.
  • Hanlıbelde Merkez mah. d100 karayolu sk. no:474 Arifiye/Sakarya
  • serkan.sen@incigrup.com
  • Telefon: +90 264 291 39 54 / +90 533 818 81 06 (Satış)
  • Fax: +90264 291 39 58

İNCİ TAŞ

BASKI BETON

Beton hiç bu kadar güzel olmamıştı...

İnci Taş kalitesiyle üretilen ve uygulanan Baskı Beton, doğal görünümü ile çevreye mükemmel uyum sağlar. Rengi, dokusu, dayanıklılığı ve uygulama kolaylığı ile tasarımlarda estetiği, özgürlüğü ve kalıcılığı yaşatır. Baskı Beton, tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. Tek tek döşenmiş tabii taş görüntüsü verir. Çeşitli renk ve desenlerde uygulanabilir. Granit ve diğer taşların tabii dokusunu ve görünümünü sağlarken, çevre şartlarına karşı dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması nedeniyle yapılarınıza değer kazandırır.

Uygulama Alanları:

Trafik yoğunluğunun düşük olduğu kent yolları, yaya yolları, alışveriş ve iş merkezleri, meydanlar, kaldırımlar, turistik tesisler, garaj girişleri, teraslar, bahçe yolları, havuz kenarları, benzin istasyonları, müstakil ev, bina, dükkan, endüstriyel yapıların çevreleri ve girişleri.

Estetik Avantajları:

Şekil, renk, yüzey görünümü, tasarım özgürlüğü sayesinde alanı yapılandırmak ve eserleri çevre ile uyumlu bir şekilde bütünleştirmek mümkündür.

Kullanım Avantajları:

Sıcak ve soğuğa dayanıklıdır. Az bakım gerektirir. Yüzey aşınmalarına mukavimdir.

Güvenlik Avantajları:

Yüzey üzerinde iz kalmaz, su birikmez. Açık renkler kullanılarak gece görüşü daha iyi hale gelir. Yaya alanları ile trafik alanları arasında fark yaratır.

Ekonomik Avantajları:

Dış mekanlarda kullanılan beton parke taşı, alışılmış biçimi veya birçok farklı desenleri ile dış zeminlerin vazgeçilmez döşeme taşı olarak kendini kanıtlamıştır. Toplu konut alanlarında rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum gösteren Beton Parke Taşı, sağlamlığının yanısıra dekoratif görünümüyle de ihtiyaçlara en iyi ve en ucuz şekilde cevap verebilmektedir. Özellikle şehir içi yol ve tretuar kaplamalarında, sanayi alan ve yollarında, araç park alanlarında, ticari merkezlerde, fabrika çevreleri ve benzeri yoğun çalışmalara maruz kalan bölgelerde alternatif renk seçenekleriyle yıllarca bozulmadan kullanılabilecek bir üründür.

×