Yurtdışı Yatırımlar

İnci Grup İnci Dış Ticaret Logosu

SINIRLARIN ÖTESİNDE.

İnci Dış Ticaret - Afrika Kıtası Yatırımları

İnci Grup, Afrika'daki İlk beton işletmesi için Fildişi Sahili Cumhuriyeti'nde Abidjan'da bütün izinler alınmış ve SANKO Holding ortaklığı ile üretime başlamıştır. Daha sonra İnci Grup Türkiye'de hazır beton sektöründe ki hizmet kalitesi ve güvenilirliğini Benin Cumhuriyeti'ne taşıdı.

İNCİ DIŞ TİCARET

Benin Cumhuriyeti Yatırımları

2000 yılında 15000 m2 alan üzerinde kuruldu. Kalite labaratuvarları tam teçhizatlı olup beton mukavemetleri sürekli olarak kontrol edilmektedir. Betonda kullanılan Kum, mıcır, kimyasal katkı ve çimento analizleri de sürekli yapılmaktadır. 3 mühendis, 2 tekniker, Santral operatörleri, Pompa operatörleri, mikser operatörleri ve diğer çalışanları tecrübeli elemanlar arasından seçilerek sürekli yapılan teknik eğitimlerle bilgi seviyeleri arttırılmaktadır.

2 adet Tam otomatik Hazır Beton Santrali(120m³/saat ve 60m³/saat)
4 adet Pompa, 14 adet Mikser,
4 adet Damperli Kamyon, 1 adet Kepçe,
1 adet Kalite Kontrol Labaratuvar,
30 çalışanı ile hizmet vermektedir.

İNCİ DIŞ TİCARET

Fildişi Sahili Cumhuriyeti Yatırımları

2004 yılında 10000 m² alan üzerinde kuruldu. Kalite labaratuvarları tam teçhizatlı olup beton mukavemetleri sürekli olarak kontrol edilmektedir. Betonda kullanılan Kum, mıcır, kimyasal katkı ve çimento analizleri de sürekli yapılmaktadır. 3 mühendis, 2 tekniker, Santral operatörleri, Pompa operatörleri, mikser operatörleri ve diğer çalışanları tecrübeli elemanlar arasından seçilerek sürekli yapılan teknik eğitimlerle bilgi seviyeleri arttırılmaktadır.

1 adet Tam otomatik Hazır Beton Santrali(120m³/saat)
3 adet Pompa, 10 adet Mikser,
1 adet Damperli Kamyon, 1 adet Kepçe,
1 adet Kalite Kontrol Labaratuvar,
28 çalışanı ile hizmet vermektedir.
×